Als intro-ouder ben jij het eerste contactpunt voor nieuwe studenten van de opleiding Fontys Communicatie Eindhoven. Daarnaast ondersteunen de intro-ouders de intro commissie bij het begeleiden van de nieuwe eerstejaars.

Wat jij gaat doen
Als intro-ouder begeleid je een groep intro-kinderen (nieuwe studenten) gedurende de introductieweek. Je draagt de verantwoordelijkheid om te zorgen dat iedereen een fijne introductieweek heeft, en dat iedereen elkaar leert kennen. Ook beantwoord je eventuele vragen die ze hebben voor de start van het schooljaar. Daarnaast ben je de verbindende factor voor het vormen van de klas; je zorgt ervoor dat iedereen meedoet.

Wie ben jij
Je bent een echte sfeermaker en weet hoe je mensen moet verbinden, maar je weet ook wanneer je serieus moet zijn en je verantwoordelijkheid moet nemen.

Wat wij van jou verwachten
Als intro-ouder verwachten wij van jou:

  • Dat je de hele introweek aanwezig bent (22 t/m 25 augustus)
  •  Dat je ook op locatie slaapt tijdens het introkamp
  •  Dat je tijdens de kennismakingsochtend aanwezig bent (begin juni)
  •  Dat je aanwezig bent op de twee intro-ouderavonden
  •  Dat je tijdens de intro betrokken bent en aanwijzingen van de introcommissie opvolgt.
  •  Dat je de nieuwe studenten een warm welkom geeft!

Wat je ervoor terugkrijgt

  • Een gratis intro
  • Twee gezellige co-ouders
  • Een groep kinderen waar je de opleiding niet voor hoeft te betalen
  • Een onvergetelijke ervaring

Tijdsbesteding
Je hebt gedurende het jaar twee intro-ouder avonden waar je verwacht wordt aanwezig te zijn. Ook ben je natuurlijk aanwezig op de kennismakingsochtend. Uiteraard ben je ook de hele introductieweek beschikbaar en slaap je op locatie.

Ben jij naar aanleiding van deze vacature enthousiast? Stuur ons dan een mailtje op introcommunicatie@fontys.nl met een creatieve motivatie en wie weet ben jij de nieuwste intro-ouder van Studievereniging FACT! Solliciteren kan tot uiterlijk maandag 29 november 23:59u.

Heb jij vragen over deze commissie? Stel dan je vraag aan Merel onder de Linden! Je kan haar een appje sturen op +316 13867555.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Translate