Terugblik: Geslaagde Glowwalk!

Twee weken geleden vond voor de eerste keer ooit de FACT Glowwalk plaats! Een 25-tal studenten liep samen door Eindhoven om de verschillende licht kunstwerken te zien! En wat een succes was dit! Na afloop was er de mogelijkheid om nog een drankje te doen bij onze stamkroeg, de Villa Fiësta, om zo de avond af te sluiten! Benieuwd naar de sfeer? Check de foto’s hieronder!

Two weeks ago, the first edition of the FACT Glowwalk took place! Around 25 students walked together through Eindhoven to see the different light artworks. And what a succes it was! Afterwords there was the possibility tohave a drink at our home pub, the Villa Fiësta, to round up a great evening! Do you want to know what it was like? Check the photo’s below!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Translate